Щодо оплати праці голів і заступників

Під час зустрічей з головами місцевих адміністрацій вони висловлювали свою стурбованість стосовно оплати праці, як їх самих, так і їх заступників. Реагуючи на звернення звертаємось до Вас, тобто ЦК профспілки ПДУ.

Кіровоградська обласна профспілкова організація працівників державних установ висловлює свою стурбованість щодо оплати праці голів місцевих державних адміністрації та їх заступників.

У зв’язку з прийняттям Закону України від 09 листопада 2017 року № 2190-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби”голови місцевих державних адміністрацій, їх перші заступники та заступники втратили статус державних службовців. Тому на вищевказаних посадовців більшене поширюєтьсяЗакон України "Про державну службу” та, відповідно, постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15"Питання оплати праці працівників державних органів”.

Першого грудня 2017 року питання оплати праціголів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників було врегульовано постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 304 "Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України "Про державну службу” в новій редакції.

Відповідно до постанови Кабміну № 304 посадові оклади виглядають наступним чином:

Найменування посади

Місячний посадовий оклад, гривень

 

Голова обласної державної адміністрації, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

11 400

 

Перший заступник голови обласної державної адміністрації, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

10 200

 

Заступник голови обласної державної адміністрації, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

9200

 

Голова районної державної адміністрації

9500

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації

8400

 

Заступник голови районної державної адміністрації

7400

 

Проте даною постановою не передбачено виплату надбавок до посадових окладів за ранги зазначеним категоріям працівників, а це від 500 грн. до 1000 грн. щомісяця.

Станом на даний момент також не врегульовано законодавством питання щодо порядку встановлення головам та їх заступникам додаткових стимулюючих виплат відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Тобто, зазначена категорія працівників суттєво втрачає в заробітній платі, хоча рівень відповідальності та об’єм виконуваної роботи залишився незмінним.

Просимо звернути увагу на наш лист щоб ми могли довести до відома голів РДА, що нами зроблено.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Найменування профспілки скорочено:
Українською мовою – ППДУУ
Російською мовою – ПРГУУ
Англійською мовою – SEUU