Оплата праці в органах місцевого самоврядування

Керівникам установ, організацій

Головам РК, МК профспілкових комітетів

 

 

Доводимо до відома, що за пропозиціями голів Добровеличківського і Бобринецького райкомів профспілки нами до ЦК профспілки та КМУ направлялись неодноразові звернення щодо як прийняття Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», так і впорядкування оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування (після ветування цього Закону Президентом України).

Маємо наслідки, коли Кабінет Міністрів України вніс зміни в додатки 48-45 до своєї постанови від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

Як відомо, відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII було підвищено посадові оклади державних службовців. При цьому посадові оклади працівників органів місцевого самоврядування залишилися без змін.

З метою підвищення розмірів посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування, а також забезпечення диференціації розмірів посадових окладів у зв’язку з підвищенням розмірів мінімальної заробітної плати Мінсоцполітики й розробило проект відповідного акта.

З його прийняття е також унормовуються умови оплати праці сільських і селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад, та їхніх виконавчих комітетів і поновлюється норма щодо виплати надбавки зазначеним посадовим особам за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.

Реалізація прийнятого Урядом на своєму засіданні рішення проводитиметься в межах видатків, передбачених на оплату праці працівників місцевого самоврядування.

Слідуюче наше завдання домагатися внесення змін до Державного бюджету 2017 року стосовно виділення додаткових видатків на оплату праці вказаних категорій працюючих.

 

Голова обкому профспілки працівників держустанов В. Федотов


 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Найменування профспілки скорочено:
Українською мовою – ППДУУ
Російською мовою – ПРГУУ
Англійською мовою – SEUU