Дитячий оздоровчий табір ім. Ю.О. Гагаріна

Оздоровчий сезон "Літо-2016"! Дитячий оздоровчий табір ім. Ю.О. Гагаріна на півдні Херсонської області, в місті-курорті Скадовську, на узбережжі мілководної Джарилгацької затоки

 

ОТ ім. Ю.О. Гагаріна знаходиться в екологічно чистій зоні на півдні Херсонської області, в місті-курорті Скадовську, на узбережжі мілководної Джарилгацької затоки, яка добре прогрівається сонячними променями, має чудові цілющі якості та підходить для безпечного купання дітей.

Цей курорт славиться як істинно дитячий курорт. Через мілководдя затоки в спекотні літні дні вода прогрівається до 30-32 градусів Цельсія.

Швидке випаровування підвищує насиченість води морськими солями, концентрація яких вище концентрації відкритого моря і досягає 22%. Вода в затоці насичена мінералами, йодом і бромом, необхідних для профілактики і лікування захворювань верхніх дихальних шляхів і нервової системи. Дозований вплив на дитячий організм коктейлю з повітряних ванн, сонячних променів, морських купань і теплого піску сприяють ефективному оздоровленню, загартовують організм дитини, роблять його стійким до простудних та інфекційних захворювань.

Табір потопає в зелені. В найжаркіший день відпочиваючих рятує чарівна прохолода дерев. А краса розарію не тільки радує око, але й покращує настрій, дозволяючи протягом всього дня вдихати аромат квітучих троянд.

У нашому таборі чудовий пляж з блакитними хвилями, на якому хочеться загоряти та купатися без кінця. На морі діти перебувають 5 годин: 3 години до обіду, 2 години після обіду під обов'язковим наглядом медиків, інструктора з фізичної культури та плавання, матроса-рятувальника і загонових вихователів.

Починаючи з 01 червня та по жовтень включно наш табір готов прийняти до 250 дітей у віці від 6 до 17 років одночасно в зміну.

Графік змін у 2016 році:

I зміна - з 01 червня по 21 червня,

II зміна - з 24 червня по 14 липня,

III зміна - з 17 липня по 06 серпня,

IV зміна - з 09 серпня по 29 серпня

 

Термін перебування - до 21 дня.

Діти приймаються віком дошкільного та шкільного відповідно до умов договору.

При наявності вільних місць на відпочинок приймаються дорослі з дітьми.

Транспортні послуги входять у вартість путівки.

Адміністрація дитячого оздоровчого табору зустрічає дітей біля Херсонського обласного музично-драматичного театру м. Херсона, в день заїзду автобус відправляється о 9.00, організовано безпечний рух до табору у супроводі ДАІ.

В разі прибуття на залізничний вокзал - дітей зустрічає відповідальний вихователь і забезпечує подальший переїзд до табору. В разі організованого прибуття дорослих з дітьми - умови не змінюються.
 

Дитячий оздоровчий табір ім. Ю.О. Гагаріна


Теги: табір, курорт, херсонської

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Найменування профспілки скорочено:
Українською мовою – ППДУУ
Російською мовою – ПРГУУ
Англійською мовою – SEUU