Шановні друзі, колеги!

Щиро і сердечно вітаємо Вас,

з Вашим професійним святом – Днем місцевого самоврядування !

Ваша праця пов’язана з розв’язанням повсякденних проблем громадян держави. А це можливість брати участь в управлінні місцевими і державними справами, сприяти становленню демократичного, дійсно громадянського суспільства.

Миру Вам, здоров’я і благополуччя, енергії у подоланні труднощів, бажання працювати, отримувати гідну заробітну плату, віри у

світлий завтрашній день України.

Як завжди в ці грудневі дні проходять урочистості з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. В розбудові України приймаємо участь усі: з одного боку ми як виборці, з іншого – обрані нами депутати, Цей день є святом кожної громади. Тут і на часі поговорити, що зроблено, а що ще ні, поставити конкретні завдання на майбутнє. В цей період профспілка державних установ зі свого боку відзначає кращих з кращих профспілкових активістів, які працюють в органах місцевого самоврядування. Так, свята грамотами обкому профспілки нагороджені та матеріально заохочені: - Олександрівський район – 11 профактивістів - Бобринецький район – 4 профактивіста - Добровеличківський район – 3 профактивіста - Олександрія – 9 профактивіста - Обласна рада – 2 профактивіста Велика вдячність усім за сумлінну роботу на профспілковій ниві.

 

 

За дорученням президії,

ГоловаКіровоградського обкому

профспілки працівників державних установ В.В. Федотов

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Найменування профспілки скорочено:
Українською мовою – ППДУУ
Російською мовою – ПРГУУ
Англійською мовою – SEUU