Селищу Новому – 40 років

Селищу Новому – 40 роківНіби й не ювілейна дата, але кругла, гарна, яка означає перехід до зрілості, тому новенці відсвяткували її від душі. Привітати їх із 40-м днем народження зібралося багато поважних гостей, серед яких – міський голова Кропивницького Андрій Райкович, народний депутат України Станіслав Березкін, депутат міської ради Валентина Яремчук, голова обкому профспілки працівників державних установ Віктор Федотов.

40 років ля населеного пункту – зовсім молодий вік, але за кожним із цих років стоїть безліч імен, подій, які залишили добру пам’ять і вагомий відбиток у долях тисяч людей. Хоча усі 8,5 тисячі мешканців селища не лише новенці – вони жителі обласного центру. З містом селище пов’язує не лише адміністративна біографія, чимало людей працюють, навчаються, їздять на відпочинок у місто. Чимало з поважних людей починали свій трудовий шлях із селища Нового.

Вітаючи зі святом, Андрій Райкович наголосив, що для обласного центру Нове – не околиця, а важлива адміністративна складова. Вирішуються питання з якісною подачею в селище тепла. І в той же час слід думати і про воду, і про дороги. Проблем багато, але головне, мати бажання їх долати. «І разом, поступово, це буде зроблено, зазначив А. Райкович. – Дві школи,два дитсадки, школа мистецтв, музична школа, ваш талановитий танцювальний колектив «В гостях у казки», медична амбулаторія, комунальні служби, обласна психіатрична лікарня, торговельна мережа – це яскраве свідчення, що селище живе, розвивається і мріє про майбутнє».

Міський голова вручив шанованим новенцям від облдержадміністрації, міської ради та її виконавчого комітету грамоти, подяки та цінні подарунки. Станіслав Березкін, вітаючи мешканців селища зі святом, побажав їм реалізувати плани розвитку та процвітання, а також передав селищному голові Сергію Денисенку сертифікат на меблі для селищної ради. Подарунком від народного депутата також став виступ солістів обласної філармонії.

Цитуючи слова місцевого поета, з вітальним словом від президії обкому профспілки працівників держустанов на зібранні виступив Віктор Федотов:

Велика вдячність за добро,

Що ви даруєте громаді,

На вашій нелегкій посаді,

Як кажуть: що б там не було!

Грамоти та фінансову підтримку від обкому профспілки отримали голова профкому селищної ради Н. І Денисенко та активні члени профспілки Г.І. Семенюк, О. В. Лапніна, Я. В. Потапенко, Л.М.Бажан.

Свято супроводжували виступи колективу театру танцю «В гостях у казки» ДЮЦ «Юність». Фінальним акордом дійства став розкішний виступ «Зорян».

 

Селищу Новому – 40 роківСелищу Новому – 40 роківСелищу Новому – 40 роківСелищу Новому – 40 роківСелищу Новому – 40 роківСелищу Новому – 40 років

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Найменування профспілки скорочено:
Українською мовою – ППДУУ
Російською мовою – ПРГУУ
Англійською мовою – SEUU