Шановні спілчани, для Вас гарна новина!

Шановні спілчани, для Вас гарна новина!Віднині в обкомі профспілки працівників державних установ, паралельно із вирішенням спілчанських проблем, працює психолог Тетяна Олександрівна Лебідь.

Така практика запроваджується, мабуть, уперше в історії профспілкового руху. І, очевидно, небезпідставно, адже живемо у напружений, непередбачений, складний і часто тупиковий час. Тому саме допомога психолога стане рятівною соломинкою для тих, хто її потребує. Конфіденційність гарантується.

Консультація психолога для членів профспілки та членів їхніх сімей безкоштовна.

Прийом відвідувачів здійснюється за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 4, каб. 24-25. (0522) 24-59-49, 095-388-99-85.

Усім бажаючим пропонується особисте консультування, сімейне консультування та психотерапія, дитяче консультування: арт-терапія та казкотерапія. А також арт-терапія в роботі з психосоматикою та депресією.

Лебідь Т.О. пройшла курс школи особистої психології Наталії Холоденко «Аналітичний практикум», курс «Школа грошей Наталії Холоденко», в роботі застосовуються метафорично-асоціативні карти (МАК).


 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Найменування профспілки скорочено:
Українською мовою – ППДУУ
Російською мовою – ПРГУУ
Англійською мовою – SEUU