Привітання

ПривітанняЦьогоріч (як завжди в першу неділю листопада) ми вдвадцяте відмічаємо професійне свято – День працівника соціальної сфери.
Працюючі збираються в трудових колективах, в сесійних залах, приміщеннях РДА, в будинках культури – це квіти, радісні посмішки, привітання, нагороди. Більше 100 працівників соціальної сфери нагороджені грамотами обкому профспілки та матеріально заохочені.
Теплі слова привітань, вдячності звучать з уст керівників районів, рад, об’єднаних громад, профспілкових лідерів:
Соціальна робота – це не професія, це справжнє мистецтво налагоджувати зв’язки з людьми, а день соціального працівника – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі!
Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до утвердження злагоди і спокою у суспільстві, тим самим приймаючі участь у розбудові демократичного суспільства.
Вітаємо зі святом! Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, злагоди затишку, звершення задумів та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.
Низький уклін за Вашу сумлінну працю!

Голова Кіровоградської профспілки працівників державних установ
Віктор Федотов
 

ПривітанняПривітанняПривітанняПривітання

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Найменування профспілки скорочено:
Українською мовою – ППДУУ
Російською мовою – ПРГУУ
Англійською мовою – SEUU