Що спонукає до акції протесту?

Що спонукає до акції протесту?Відповідно до Постанови Президії Федерації профспілок України «Про солідарні протестні дії ФПУ та її організацій у зв’язку із наступом на права людини праці» по всій країні проходять масові заходи. До акції спонукають злиденний рівень життя, мізерні зарплати більшості українців, тотальне зубожіння населення, викликане постійним підвищенням цін на товари першої необхідності та тарифів на комунальні послуги, які уже зросли і ще зростуть у рази, нездатністю держави захистити вразливі категорії людей, зокрема житловою субсидією, яка стала недоступною для більшості мешканців. На мізерні зарплати та без субсидії людям просто не вижити!

Акція протесту проходить у два етапи. 9 жовтня у регіонах. У Кропивницькому на площі Героїв Майдану та біля міської ради з 9-ї до 12 години відбулося інформаційне пікетування, а у приміщенні Федерації профспілок області о 15 годині - збори профспілкового активу, якихприйнявши участь голова Федерації профспілок України і представники від Облдержадміністрації, Обласної ради і меріїміста Кропивницького, де і було прийнято відповідну резолюцію. Другий етап має пройти – 17 жовтня, у День боротьби з бідністю, у Києві відбудеться Всеукраїнська акція протесту профспілок із пікетуванням Уряду та Верховної Ради України.

Основні вимоги учасників акції протесту до Уряду та Верховної Ради України:

1.Припинити економію на людині праці та встановити з 1 січня 2019 року прожитковий мінімум – 5167 грн.

2.Зупинити підвищення непосильних цін на природний газ, електроенергію та тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, адже надра та ресурси є власністю українського народу.

3. Привести розрив між мінімальною та максимальною заробітною платою у державних установах та на підприємствах державної і комунальної власності до рівня країн Західної Європи (1:4).

4.Запровадити ефективний механізм надання пільг у грошовій формі категоріям соціально вразливих верств населення.

5.Забезпечити у Державному бюджеті України на 2019 рік належні видатки на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, розвиток галузей економіки.

6.Забезпечити дієві заходи, спрямовані на подолання детенізації відносин у сфері зайнятості населення. Не допустити замороження фонду оплати праці державних службовців на рівні 2018 року.

7.Впровадити державну підтримку національного товаровиробника. Вирішити проблемні питання економічного розвитку бізнесу.

Європейській Україні – європейські стандарти життя!

 

Профспілки будуть йти до кінця задля виконання поставлених вимог.

Що спонукає до акції протесту?


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Найменування профспілки скорочено:
Українською мовою – ППДУУ
Російською мовою – ПРГУУ
Англійською мовою – SEUU